ESMASPÄEV |
|
10:00 - 13:00 Käsitööring
Juhendaja Ülle Kuul (56466927) |
|
|
|
|
11:00 -
12:00 Eakate
võimlemine LA
Pisipõnn saal (Nooruse 2), I korrus Juhendaja Anu Jonuks (53422364) |
|
|
|
|
17:00 -
18:00 Laste
tantsurühm Momento 8- 11 a Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Marleen Veerpõld (58229466) |
|
|
|
|
17:00 -
20:00
Tapa Vene
Pk muusikaklassis, II korrusel (individuaaltunnid,
õpetajaga kokkuleppel) Juhendaja
Indrek Jurtšenko (5290785) |
|
|
|
|
17:45 -
20:00 Segakoor
Leetar LA
Pisipõnn saal (Nooruse 2), I korrus
|
|
|
|
|
18:00 -
18:30 Laste
tantsurühm Momento 3-4 a Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Marleen Veerpõld (58229466) |
TEISIPÄEV |
|
14:30 -
15:30 Eakate
lauluansambel Kanarbik Tapa
Gümnaaiumi muusikaklassis Juhendaja
Kai Kivi (51908450) |
|
|
|
|
14:45 -
16:00 JJ Street
tänavatants Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Gerly Tuur (53406715) |
|
|
|
|
17:00 -
18:00 Laste
tantsurühm Momento 12- 15 a Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Marleen Veerpõld (58229466) |
|
|
|
|
18:00 -
18:45 Laste
tantsurühm Momento 5-7 a Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Marleen Veerpõld (58229466) |
|
|
|
|
18:15 -
19:15 Jumping Tapa Vene
Põhikooli võimlas (sissepääs Kooli tn poolt) Diana Kuusemaa (53322939) |
|
|
|
|
20:30 -
23:00 Segarahvatantsurühm
Tulised Tuulutajad Tapa
Gümnaasiumi aulas Juhendaja
Sirje Sell (53310693) |
KOLMAPÄEV |
|
10:00 -
11:30 Seeniortantsurühm
Tantsuline LA
Pisipõnn saal (Nooruse 2), I korrus Juhendaja Anu Jonuks (53422364) |
|
|
|
|
16:30 -
17:30 Laste
tantsurühm Momento 8- 11 a Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Marleen Veerpõld (58229466) |
|
|
|
|
17:30 -
18:30 Laste
tantsurühm Momento 8-11 a Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Marleen Veerpõld (58229466) |
|
|
|
|
18:30 -
20:00 Idamaised
tantsud LA
Pisipõnn saal (Nooruse 2), I korrus Juhendaja Katre Jürgenson (5524252) |
NELJAPÄEV |
|
10:45 -
12:30 Eakate
rahvatantsurühm Eideratas LA
Pisipõnn saal (Nooruse 2), I korrus Juhendaja Aino Orgmets |
|
|
|
|
16:30 -
17:30 JJ Street
tänavatants Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Gerly Tuur (53406715) |
|
|
|
|
17:45 -
18:45 Laste
tantsurühm Momento 12-15 a Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Marleen Veerpõld (58229466) |
|
|
|
|
18:15 -
19:15 Jumping Tapa Vene
Põhikooli võimlas (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Diana Kuusemaa (53322939) |
|
|
|
|
18:30 -
19:30 Laste
tantsurühm Momento 12-15 a Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajee (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Marleen Veerpõld (58229466) |
|
|
|
|
20:30 -
23:00 Segarahvatantsurühm
Tulised Tuulutajad Tapa
Gümnaasiumi aulas Juhendaja
Sirje Sell (53310693) |
REEDE |
|
16:00 -
18:30 Tapa
Valla Lastekoor Koht
kokkuleppel juhendajatega (Tapal või Lehtses) Juhendajad:
Tiiu Tikkerber (5585587) ja Alina Leopard (56614432 |
LAUPÄEV |
|
10:00 -
13:00 Tapa
Linna Orkester Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajees (sissepääs Kooli tn poolt) (kaks
korda kuus) juhendaja Priit Rusalepp (55622868) |
|
|
|
|
14:00 -
15:00 Esteetika-
ja tantsukooli WAU + grupp Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajees (sissepääs Kooli tn poolt) (üks
kord kuus) juhendaja Kätlin Rosenblatt (58505140) |
PÜHAPÄEV |
|
17:00 -
18:15 Ladinatantsutrupp
Pantrid Tapa Vene
Põhikooli II korruse fuajees (sissepääs Kooli tn poolt) Juhendaja Evely Vaigur (5175717) |